34849 Vägglampa. Troligtvis Italien, lackerad plåt, 1900-talets andra hälft

34849a_8dcb7919605feaf_med.jpeg
  • 34849a_8dcb7919605feaf_sm.jpeg
  • 34849b_8dcb79197795a0a_sm.jpeg
  • 34849c_8dcb79199068c39_sm.jpeg
  • 34849d_8dcb7919a5ed5df_sm.jpeg
  • 34849e_8dcb7919bcfdc57_sm.jpeg
  • 34849f_8dcb7919d05a850_sm.jpeg
  • 34849g_8dcb7919e227fed_sm.jpeg
  • 34849h_8dcb7919f58e389_sm.jpeg
  • 34849i_8dcb791a0818265_sm.jpeg
  • 34849j_8dcb791a1c0f89e_sm.jpeg

Mäter ca: 50cm i diam.

Bruksslitage, skador, rostfläckar, färgbortfall.

Fungerar vid test..

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK