34971 CHRISTINA CAMPBELL. 2 Skålar, "Mamsell", Rörstrand.

34971a_8dcbc5c6595187d_med.jpeg
  • 34971a_8dcbc5c6595187d_sm.jpeg
  • 34971b_8dcbc5c67b51207_sm.jpeg
  • 34971c_8dcbc5c69dd3446_sm.jpeg
  • 34971d_8dcbc5c6bc0e4f5_sm.jpeg
  • 34971e_8dcbc5c6de5a9cb_sm.jpeg
  • 34971f_8dcbc5c6faf96e4_sm.jpeg
  • 34971g_8dcbc5c71bc356a_sm.jpeg
  • 34971h_8dcbc5c7371d4a5_sm.jpeg
  • 34971i_8dcbc5c752b8c0d_sm.jpeg
  • 34971j_8dcbc5c771154e9_sm.jpeg
  • 34971k_8dcbc5c78cfeafe_sm.jpeg
  • 34971l_8dcbc5c7a6ed229_sm.jpeg

Mäter ca: 6,5cm höga & 19cm i diam.

Bruksslitage, en har nagg på undersidan.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK