34953 Klocka. Gustav Becker. GERMANY

34953a_8dcbc4ca7695372_med.jpeg
  • 34953a_8dcbc4ca7695372_sm.jpeg
  • 34953b_8dcbc4caa544aaa_sm.jpeg
  • 34953c_8dcbc4cac9249f8_sm.jpeg
  • 34953d_8dcbc4cae7a5fc8_sm.jpeg
  • 34953e_8dcbc4cb07ed193_sm.jpeg
  • 34953f_8dcbc4cb2a6710b_sm.jpeg
  • 34953g_8dcbc4cb4cbdc61_sm.jpeg
  • 34953h_8dcbc4cb6e93bf1_sm.jpeg
  • 34953i_8dcbc4cb8f4153d_sm.jpeg
  • 34953j_8dcbc4cbaab743f_sm.jpeg
  • 34953k_8dcbc4cbc7f8ede_sm.jpeg
  • 34953l_8dcbc4cbe59a8ee_sm.jpeg
  • 34953m_8dcbc4cc026f5e4_sm.jpeg
  • 34953n_8dcbc4cc1e64234_sm.jpeg

Har skador på dekor runt, bruksslitage.

Funktion okänd.

Mäter ca: 32cm i diam.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK