35679 Byrå. Samtida, furu, 6-lådig.

35679a_8dcce69a588b672_med.jpeg
  • 35679a_8dcce69a588b672_sm.jpeg
  • 35679b_8dcce69a738f269_sm.jpeg
  • 35679c_8dcce69a9a01877_sm.jpeg
  • 35679d_8dcce69ab99c558_sm.jpeg
  • 35679e_8dcce69ad322d18_sm.jpeg

Mäter ca: 90cm hög & 38x79,5cm.

Bruksslitage, repor, märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK