36040 Spegel. Nyrokoko, 1800-talets senare del.

36040a_8dcd6ff0837619e_med.jpeg
  • 36040a_8dcd6ff0837619e_sm.jpeg
  • 36040b_8dcd6ff09b13039_sm.jpeg
  • 36040c_8dcd6ff0aea5e49_sm.jpeg
  • 36040d_8dcd6ff0cd009f1_sm.jpeg
  • 36040e_8dcd6ff0f46e5b3_sm.jpeg
  • 36040f_8dcd6ff11d445ff_sm.jpeg
  • 36040g_8dcd6ff15f50a0a_sm.jpeg
  • 36040h_8dcd6ff1949afc6_sm.jpeg
  • 36040i_8dcd6ff1ae81f4c_sm.jpeg

Mäter ca: 42x76cm.

Krön är lagat/limmat.

Åldersrelaterat slitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK