36379 Golvlampa/läslampa. Vitrika, Danmark, metall & glas.

36379a_8dcdfe6663d3061_med.jpeg
  • 36379a_8dcdfe6663d3061_sm.jpeg
  • 36379c_8dcdfe66b3bc1b9_sm.jpeg
  • 36379d_8dcdfe66d57fb1e_sm.jpeg
  • 36379e_8dcdfe66f5c6b48_sm.jpeg
  • 36379f_8dcdfe670d9a052_sm.jpeg
  • 36379g_8dcdfe6729d3d4d_sm.jpeg
  • 36379h_8dcdfe674936cfa_sm.jpeg
  • 36379i_8dcdfe676061da8_sm.jpeg

Mäter ca: 114cm hög.

Ej funktionstestad.

Bruksslitage, bula & repor på skärm.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK