36553 Diverse, porslin & keramik.

36553a_8dce47bdf9dd844_med.jpeg
  • 36553a_8dce47bdf9dd844_sm.jpeg
  • 36553b_8dce47be2636d4e_sm.jpeg
  • 36553c_8dce47be585b64c_sm.jpeg
  • 36553d_8dce47be7d4358e_sm.jpeg
  • 36553e_8dce47bea982f46_sm.jpeg
  • 36553f_8dce47bed1d0930_sm.jpeg
  • 36553g_8dce47bef9f8e70_sm.jpeg
  • 36553h_8dce47bf189638d_sm.jpeg
  • 36553i_8dce47bf3b7eb62_sm.jpeg
  • 36553j_8dce47bf5cb89e9_sm.jpeg
  • 36553k_8dce47bf79f69fa_sm.jpeg
  • 36553l_8dce47bf99f458b_sm.jpeg
  • 36553m_8dce47bfba23fcf_sm.jpeg
  • 36553n_8dce47bfd76c352_sm.jpeg
  • 36553o_8dce47bff0a7aa2_sm.jpeg
  • 36553p_8dce47c0115de64_sm.jpeg
  • 36553q_8dce47c03331e3f_sm.jpeg
  • 36553r_8dce47c0568a570_sm.jpeg
  • 36553s_8dce47c07392834_sm.jpeg
  • 36553t_8dce47c09285bca_sm.jpeg
  • 36553u_8dce47c0aecf7f5_sm.jpeg
  • 36553v_8dce47c0cde8d60_sm.jpeg
  • 36553x_8dce47c0e9806ba_sm.jpeg
  • 36553y_8dce47c105185f0_sm.jpeg
  • 36553z_8dce47c1209b6f5_sm.jpeg
  • 36553A_8dce47c13c3736c_sm.jpeg
  • 36553B_8dce47c155d02e8_sm.jpeg
  • 36553C_8dce47c16e94e34_sm.jpeg
  • 36553D_8dce47c18a88f61_sm.jpeg
  • 36553E_8dce47c1a75f50d_sm.jpeg
  • 36553F_8dce47c1c381220_sm.jpeg
  • 36553G_8dce47c1df84eb5_sm.jpeg
  • 36553H_8dce47c1fb1a90b_sm.jpeg
  • 36553I_8dce47c215032ab_sm.jpeg
  • 36553J_8dce47c22eb8c56_sm.jpeg
  • 36553K_8dce47c2472d406_sm.jpeg
  • 36553L_8dce47c265c7674_sm.jpeg
  • 36553M_8dce47c284ae42c_sm.jpeg
  • 36553N_8dce47c29f7d76f_sm.jpeg
  • 36553O_8dce47c2bb02297_sm.jpeg
  • 36553P_8dce47c2d913e2f_sm.jpeg
  • 36553Q_8dce47c2f5d8864_sm.jpeg
  • 36553R_8dce47c3114315d_sm.jpeg

Kryddburkar Inge, har sprickor, nagg, krackeleringar och missfärgningar.

Stort runt fat har färgbortfall & ett nagg.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK