36582 Elefant. Möjligtvis Bromma Keramik.

36582a_8dce53cc19892e3_med.jpeg
  • 36582a_8dce53cc19892e3_sm.jpeg
  • 36582b_8dce53cc376aa35_sm.jpeg
  • 36582c_8dce53cc625937e_sm.jpeg
  • 36582d_8dce53cc85288dd_sm.jpeg
  • 36582e_8dce53cca6bf75f_sm.jpeg
  • 36582f_8dce53cccad728b_sm.jpeg
  • 36582g_8dce53cceb45998_sm.jpeg
  • 36582h_8dce53cd0bd401d_sm.jpeg
  • 36582i_8dce53cd2b5de3c_sm.jpeg

Krackeleringar, åldersrelaterat slitage,

Mäter ca: 16,5cm hög & 30cm lång.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK