37033 CHEN KARLSSON. TAKLAMPA.

37033a_8dcf2b0ae984358_med.jpeg
  • 37033a_8dcf2b0ae984358_sm.jpeg
  • 37033b_8dcf2b0afab6616_sm.jpeg
  • 37033c_8dcf2b0b1444ead_sm.jpeg
  • 37033d_8dcf2b0b2de173d_sm.jpeg
  • 37033e_8dcf2b0b4b548cb_sm.jpeg
  • 37033f_8dcf2b0b6e1fc75_sm.jpeg
  • 37033g_8dcf2b0b8a86f55_sm.jpeg
  • 37033h_8dcf2b0ba9c8204_sm.jpeg
  • 37033i_8dcf2b0bc52119e_sm.jpeg
  • 37033j_8dcf2b0bdd2c233_sm.jpeg
  • 37033k_8dcf2b0bf668b45_sm.jpeg
  • 37033l_8dcf2b0c121f47b_sm.jpeg
  • 37033m_8dcf2b0c2918cd5_sm.jpeg
  • 37033n_8dcf2b0c40d7e8b_sm.jpeg
  • 37033o_8dcf2b0c5e1f379_sm.jpeg
  • 37033p_8dcf2b0c7bd4e39_sm.jpeg

Ingen kontakt, ej kontrollerad.

Bruksslitage, repor.

Mäter ca: 43cm i diam.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK