37018 Rörstrand DOMINO. Karott med lock.

37018a_8dcf2a94181f0f3_med.jpeg
  • 37018a_8dcf2a94181f0f3_sm.jpeg
  • 37018b_8dcf2a943fb3a36_sm.jpeg
  • 37018c_8dcf2a94667b3e9_sm.jpeg
  • 37018d_8dcf2a948e04720_sm.jpeg
  • 37018e_8dcf2a94ad665e0_sm.jpeg
  • 37018f_8dcf2a94d029d09_sm.jpeg
  • 37018g_8dcf2a94f23e2ef_sm.jpeg
  • 37018h_8dcf2a950c5eb5e_sm.jpeg
  • 37018i_8dcf2a952452189_sm.jpeg
  • 37018j_8dcf2a953faf440_sm.jpeg

Mäter ca: 13cm hög & 25cm lång, 16,5x16,5cm.

Bruksslitage, märken repor, missfärgning, se bilder.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK