37141 Katter, porslin, glas, trä.

37141a_8dcf4ec55199c2f_med.jpeg
  • 37141a_8dcf4ec55199c2f_sm.jpeg
  • 37141b_8dcf4ec5ad90e9f_sm.jpeg
  • 37141c_8dcf4ec5faa41df_sm.jpeg
  • 37141d_8dcf4ec62ca8093_sm.jpeg
  • 37141e_8dcf4ec6542775f_sm.jpeg
  • 37141f_8dcf4ec674b2fb2_sm.jpeg
  • 37141g_8dcf4ec707ee783_sm.jpeg
  • 37141h_8dcf4ec7271f2ad_sm.jpeg
  • 37141i_8dcf4ec7435af15_sm.jpeg
  • 37141j_8dcf4ec75907826_sm.jpeg
  • 37141k_8dcf4ec76c62062_sm.jpeg
  • 37141l_8dcf4ec77b61b28_sm.jpeg
  • 37141m_8dcf4ec78a31481_sm.jpeg
  • 37141n_8dcf4ec797b4722_sm.jpeg
  • 37141o_8dcf4ec7aac5970_sm.jpeg
  • 37141p_8dcf4ec7b8efaa9_sm.jpeg
  • 37141q_8dcf4ec7ca667b2_sm.jpeg
  • 37141r_8dcf4ec7d79296f_sm.jpeg
  • 37141s_8dcf4ec7e4e5c38_sm.jpeg
  • 37141t_8dcf4ec7f18dc71_sm.jpeg

Högsta mäter ca: 32cm.

Färgbortfall, krackeleringar, nagg kan förekomma.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK