37145 Katter. Bl.a Guldkroken, Rosa Ljung m.m.

37145a_8dcf4f07cabcf19_med.jpeg
  • 37145a_8dcf4f07cabcf19_sm.jpeg
  • 37145b_8dcf4f07f800e1d_sm.jpeg
  • 37145c_8dcf4f082c48aa0_sm.jpeg
  • 37145d_8dcf4f085b987d5_sm.jpeg
  • 37145e_8dcf4f087840eb9_sm.jpeg
  • 37145f_8dcf4f089393243_sm.jpeg
  • 37145g_8dcf4f08b732fd4_sm.jpeg
  • 37145h_8dcf4f08da70241_sm.jpeg
  • 37145i_8dcf4f08f12397a_sm.jpeg
  • 37145j_8dcf4f0907c0efc_sm.jpeg
  • 37145k_8dcf4f091ba8d9c_sm.jpeg
  • 37145l_8dcf4f092ef7ce8_sm.jpeg
  • 37145m_8dcf4f0947a65bc_sm.jpeg
  • 37145n_8dcf4f096782cbf_sm.jpeg
  • 37145o_8dcf4f09865c5ae_sm.jpeg
  • 37145p_8dcf4f099cd85e0_sm.jpeg
  • 37145q_8dcf4f09bcc41cf_sm.jpeg
  • 37145r_8dcf4f09d5c37dd_sm.jpeg

Högsta mäter ca: 30,5cm.

Färgbortfall, krackeleringar, nagg kan förekomma.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK