37162 Diverse Laholms keramik.

37162a_8dcf76e39fdf60b_med.jpeg
  • 37162a_8dcf76e39fdf60b_sm.jpeg
  • 37162b_8dcf76e3d989cc1_sm.jpeg
  • 37162c_8dcf76e3fab5947_sm.jpeg
  • 37162d_8dcf76e41b22f27_sm.jpeg
  • 37162e_8dcf76e4410f1e0_sm.jpeg
  • 37162f_8dcf76e45e38a2e_sm.jpeg
  • 37162g_8dcf76e48601db6_sm.jpeg
  • 37162h_8dcf76e4a28e70c_sm.jpeg
  • 37162i_8dcf76e4bf88c3d_sm.jpeg
  • 37162j_8dcf76e4e214d73_sm.jpeg
  • 37162k_8dcf76e4facc4da_sm.jpeg
  • 37162l_8dcf76e51bddfdc_sm.jpeg
  • 37162m_8dcf76e5340d1bd_sm.jpeg
  • 37162n_8dcf76e54bc5f87_sm.jpeg
  • 37162o_8dcf76e5630d12b_sm.jpeg
  • 37162p_8dcf76e5799f451_sm.jpeg
  • 37162q_8dcf76e5917514f_sm.jpeg
  • 37162r_8dcf76e5a8bd3ec_sm.jpeg
  • 37162s_8dcf76e5bc51a75_sm.jpeg
  • 37162t_8dcf76e5d09bb42_sm.jpeg
  • 37162u_8dcf76e5e7a06e4_sm.jpeg
  • 37162v_8dcf76e5fe4a40e_sm.jpeg
  • 37162x_8dcf76e612ae408_sm.jpeg
  • 37162y_8dcf76e6266a3ab_sm.jpeg
  • 37162z_8dcf76e63bf0021_sm.jpeg
  • 37162A_8dcf76e6522c3dc_sm.jpeg
  • 37162B_8dcf76e6692ab9e_sm.jpeg
  • 37162C_8dcf76e6824abcd_sm.jpeg
  • 37162D_8dcf76e6976b8fa_sm.jpeg
  • 37162E_8dcf76e6b3a6b8f_sm.jpeg
  • 37162F_8dcf76e6cbd789e_sm.jpeg
  • 37162G_8dcf76e6e39bf8a_sm.jpeg

Krackeleringar förekommer.

Mindre glasyrnagg förekommer.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK