37164 Diverse Laholms Keramik.

37164a_8dcf76fbaac9a09_med.jpeg
  • 37164a_8dcf76fbaac9a09_sm.jpeg
  • 37164b_8dcf76fbd679bb4_sm.jpeg
  • 37164c_8dcf76fc00e2a99_sm.jpeg
  • 37164d_8dcf76fc2d62013_sm.jpeg
  • 37164e_8dcf76fc54f87b4_sm.jpeg
  • 37164f_8dcf76fc750c6bd_sm.jpeg
  • 37164g_8dcf76fc98918c6_sm.jpeg
  • 37164h_8dcf76fcbc4342e_sm.jpeg
  • 37164i_8dcf76fce21b8a3_sm.jpeg
  • 37164j_8dcf76fcfc801db_sm.jpeg
  • 37164k_8dcf76fd148709e_sm.jpeg
  • 37164l_8dcf76fd2d4dfb5_sm.jpeg
  • 37164m_8dcf76fd44f8859_sm.jpeg
  • 37164n_8dcf76fd5dcac40_sm.jpeg
  • 37164o_8dcf76fd7e52a2a_sm.jpeg
  • 37164p_8dcf76fd94f7920_sm.jpeg
  • 37164q_8dcf76fda9e20ea_sm.jpeg
  • 37164r_8dcf76fdc27347b_sm.jpeg
  • 37164s_8dcf76fde547b69_sm.jpeg
  • 37164t_8dcf76fdfdb7a6c_sm.jpeg
  • 37164u_8dcf76fe16daae3_sm.jpeg
  • 37164v_8dcf76fe2cd9342_sm.jpeg
  • 37164x_8dcf76fe432404e_sm.jpeg
  • 37164y_8dcf76fe5958aab_sm.jpeg
  • 37164z_8dcf76fe7124abf_sm.jpeg
  • 37164A_8dcf76fe86c782c_sm.jpeg
  • 37164B_8dcf76fe9cad2dc_sm.jpeg
  • 37164C_8dcf76feb4eea83_sm.jpeg
  • 37164D_8dcf76fed0610a8_sm.jpeg
  • 37164E_8dcf76fee38c013_sm.jpeg
  • 37164F_8dcf76ff005c668_sm.jpeg
  • 37164G_8dcf76ff13923ea_sm.jpeg
  • 37164H_8dcf76ff316b5e6_sm.jpeg
  • 37164I_8dcf76ff4cc516d_sm.jpeg
  • 37164J_8dcf76ff5f7565c_sm.jpeg

2 äggskoppar har nagg.

Nagg på undersidan av en skål.

Krackeleringar förekommer.

Lampa är ej funktionstestad, samt limmad.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK