37193 11 Djupa tallrikar ``Estelle´´ Gefle och 6 keramiktallrikar.

37193a_8dcf7fe744c5a2f_med.jpeg
  • 37193a_8dcf7fe744c5a2f_sm.jpeg
  • 37193b_8dcf7fe767592b2_sm.jpeg
  • 37193c_8dcf7fe7892cfc4_sm.jpeg
  • 37193d_8dcf7fe7a36dc46_sm.jpeg
  • 37193e_8dcf7fe7c533c0a_sm.jpeg
  • 37193f_8dcf7fe7e6feed0_sm.jpeg
  • 37193g_8dcf7fe7ffeedaf_sm.jpeg
  • 37193h_8dcf7fe8246545a_sm.jpeg
  • 37193i_8dcf7fe84cde002_sm.jpeg
  • 37193j_8dcf7fe86a916c6_sm.jpeg
  • 37193k_8dcf7fe886be8e8_sm.jpeg
  • 37193l_8dcf7fe89fdc16c_sm.jpeg
  • 37193m_8dcf7fe8bec69c7_sm.jpeg

Bryksslitage,bestickrepor, nagg, krackeleringar

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK