37214 Byrå. Teak.

37214a_8dcf82b5bf43128_med.jpeg
  • 37214a_8dcf82b5bf43128_sm.jpeg
  • 37214b_8dcf82b5edd7f5a_sm.jpeg
  • 37214c_8dcf82b605e759f_sm.jpeg
  • 37214d_8dcf82b629c74fb_sm.jpeg
  • 37214e_8dcf82b64da5efd_sm.jpeg
  • 37214f_8dcf82b676a0d93_sm.jpeg
  • 37214g_8dcf82b69758e83_sm.jpeg
  • 37214h_8dcf82b6beb3c96_sm.jpeg

Mäter ca: 71,54cm hög & 40x75cm.

Bruksslitage, fläckar, märken, lagning på översta lådan.

Saknas nycklar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK