37192 Golvljusstake i smide och glas.

37192a_8dcf7fd5c70f08b_med.jpeg
  • 37192a_8dcf7fd5c70f08b_sm.jpeg
  • 37192b_8dcf7fd5dfc642d_sm.jpeg
  • 37192c_8dcf7fd6175513f_sm.jpeg
  • 37192d_8dcf7fd63f2a379_sm.jpeg
  • 37192e_8dcf7fd6587281f_sm.jpeg
  • 37192f_8dcf7fd66a34153_sm.jpeg
  • 37192g_8dcf7fd67cd6a40_sm.jpeg
  • 37192h_8dcf7fd69145c76_sm.jpeg
  • 37192i_8dcf7fd6a2583a4_sm.jpeg

Mäter ca: 79cm hög.

En glashållare har nagg och slitage.

Rost på hållaren.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK