37288 Skrivbord. Engelsk-stil, 1900-talet.

37288a_8dcfa4f97271b33_med.jpeg
  • 37288a_8dcfa4f97271b33_sm.jpeg
  • 37288b_8dcfa4f998e5fa7_sm.jpeg
  • 37288c_8dcfa4f9c846a38_sm.jpeg
  • 37288d_8dcfa4f9f69c0a6_sm.jpeg
  • 37288e_8dcfa4fa2204992_sm.jpeg
  • 37288f_8dcfa4fa4562e93_sm.jpeg
  • 37288g_8dcfa4fa62bb02e_sm.jpeg
  • 37288h_8dcfa4fa805a827_sm.jpeg
  • 37288i_8dcfa4fa9e1495a_sm.jpeg
  • 37288j_8dcfa4fab0bc20b_sm.jpeg
  • 37288k_8dcfa4fac402fdc_sm.jpeg
  • 37288l_8dcfa4fae8dc2b2_sm.jpeg

Mäter ca: 75cm högt & 60x121cm.

Bruksslitage, märken, skav, repor, fläckar, på mittersta lådan sitter dekorlisten snett.

En nyckel.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK