37473 Diverse keramik, Bl.a Törngren, Höganäs m.m.

37473a_8dd02fa12da8ca0_med.jpeg
  • 37473a_8dd02fa12da8ca0_sm.jpeg
  • 37473b_8dd02fa16190a5f_sm.jpeg
  • 37473c_8dd02fa18ec4ef1_sm.jpeg
  • 37473d_8dd02fa1b119316_sm.jpeg
  • 37473e_8dd02fa1d3cf84c_sm.jpeg
  • 37473f_8dd02fa1f0a7900_sm.jpeg
  • 37473g_8dd02fa20bb3e12_sm.jpeg
  • 37473h_8dd02fa224d7ae8_sm.jpeg
  • 37473i_8dd02fa240dd1ed_sm.jpeg
  • 37473j_8dd02fa25a7d774_sm.jpeg
  • 37473k_8dd02fa26fbd8bb_sm.jpeg
  • 37473l_8dd02fa286cd824_sm.jpeg
  • 37473m_8dd02fa29d3d77e_sm.jpeg
  • 37473n_8dd02fa2b4e193c_sm.jpeg
  • 37473o_8dd02fa2cc7618e_sm.jpeg
  • 37473p_8dd02fa2e57eb9c_sm.jpeg
  • 37473q_8dd02fa2ffc2fc3_sm.jpeg
  • 37473r_8dd02fa31be8ed8_sm.jpeg
  • 37473s_8dd02fa3359b826_sm.jpeg
  • 37473t_8dd02fa34b250ff_sm.jpeg
  • 37473u_8dd02fa35eff5fc_sm.jpeg
  • 37473v_8dd02fa37678aab_sm.jpeg
  • 37473x_8dd02fa38f9ad58_sm.jpeg
  • 37473y_8dd02fa3a8c68e7_sm.jpeg
  • 37473z_8dd02fa3bf7ef6d_sm.jpeg
  • 37473A_8dd02fa3d5d232a_sm.jpeg
  • 37473B_8dd02fa3f0809d2_sm.jpeg
  • 37473C_8dd02fa409aef2f_sm.jpeg
  • 37473D_8dd02fa420a3a1f_sm.jpeg
  • 37473E_8dd02fa43c6f03a_sm.jpeg
  • 37473F_8dd02fa455d3795_sm.jpeg
  • 37473G_8dd02fa46d6d334_sm.jpeg
  • 37473H_8dd02fa4878ec96_sm.jpeg

Bruksslitage, Nagg & glasyrnagg, Törngrensfatet har en spricka.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK