37649 AGNETA GRANSTAD. Akvarell, "Spår", signerad AG.

37649a_8dd087f7894ac41_med.jpeg
  • 37649a_8dd087f7894ac41_sm.jpeg
  • 37649b_8dd087f79cee301_sm.jpeg
  • 37649c_8dd087f7acc585c_sm.jpeg
  • 37649d_8dd087f7bbea0b1_sm.jpeg
  • 37649e_8dd087f7cd5f58a_sm.jpeg
  • 37649f_8dd087f7dac76a1_sm.jpeg
  • 37649g_8dd087f7eaf5251_sm.jpeg

Rammått 36x49,5cm.

Gott skick.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
    *Följerätt tillkommer