27579 Kaffeservis. "Aristocrat". Royal Ascot.

27579a_8dbc32f882d6f3c_med.jpeg
  • 27579a_8dbc32f882d6f3c_sm.jpeg
  • 27579b_8dbc32f89dd1ef7_sm.jpeg
  • 27579c_8dbc32f8b7ff935_sm.jpeg
  • 27579d_8dbc32f8ce0bc01_sm.jpeg
  • 27579e_8dbc32f8e6e3a78_sm.jpeg
  • 27579f_8dbc32f9016547f_sm.jpeg
  • 27579g_8dbc32f9150d8ba_sm.jpeg
  • 27579h_8dbc32f93314a00_sm.jpeg
  • 27579i_8dbc32f955dd284_sm.jpeg

Bruksslitage, färgbortfall på gulddekor, bestickrepor på assietter.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK