27808 Keramik & träskål med lock.

27808a_8dbcbe3b68c66d0_med.jpeg
  • 27808a_8dbcbe3b68c66d0_sm.jpeg
  • 27808b_8dbcbe3b93a4a2e_sm.jpeg
  • 27808c_8dbcbe3bbe5f131_sm.jpeg
  • 27808d_8dbcbe3be662b71_sm.jpeg
  • 27808e_8dbcbe3c0d55687_sm.jpeg
  • 27808f_8dbcbe3c3376f67_sm.jpeg
  • 27808g_8dbcbe3c5a03641_sm.jpeg
  • 27808h_8dbcbe3c83fb6aa_sm.jpeg
  • 27808i_8dbcbe3cb72811d_sm.jpeg
  • 27808j_8dbcbe3ce659b72_sm.jpeg
  • 27808k_8dbcbe3d0cd1846_sm.jpeg
  • 27808l_8dbcbe3d31ec626_sm.jpeg
  • 27808m_8dbcbe3d53c9a0b_sm.jpeg

Högsta mäter 28cm.

Bruksslitage, nagg & lagningar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK