28004 6 Små tomtar. Terrakotta, Tyskland.

28004a_8dbd15ac4c41f10_med.jpeg
  • 28004a_8dbd15ac4c41f10_sm.jpeg
  • 28004b_8dbd15ac72ced02_sm.jpeg
  • 28004c_8dbd15ac9aa96fc_sm.jpeg
  • 28004d_8dbd15acc317bad_sm.jpeg
  • 28004e_8dbd15ace3d0f7a_sm.jpeg
  • 28004f_8dbd15ad078e70c_sm.jpeg
  • 28004g_8dbd15ad3b6ebb8_sm.jpeg
  • 28004h_8dbd15ad61d94a9_sm.jpeg
  • 28004i_8dbd15ad8664978_sm.jpeg
  • 28004j_8dbd15ada3f14dd_sm.jpeg

Högsta mäter ca: 7,5cm.

2 har nagg.

Bruksslitage, färgbortfall.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK