28315 Servisdelar. "Denmark", Furnivals, England, 11 delar.

28315a_8dbddf34fb37b4c_med.jpeg
  • 28315a_8dbddf34fb37b4c_sm.jpeg
  • 28315b_8dbddf3519f4277_sm.jpeg
  • 28315c_8dbddf353bb6274_sm.jpeg
  • 28315d_8dbddf355bfdd07_sm.jpeg
  • 28315e_8dbddf357fba159_sm.jpeg
  • 28315f_8dbddf359c57d9c_sm.jpeg
  • 28315g_8dbddf35bace5f4_sm.jpeg
  • 28315h_8dbddf35db94580_sm.jpeg
  • 28315i_8dbddf35ff5e5a4_sm.jpeg
  • 28315j_8dbddf362513190_sm.jpeg
  • 28315k_8dbddf36527242d_sm.jpeg
  • 28315l_8dbddf36751ee2f_sm.jpeg

Bruksslitage, krackeleringar, Skål har missfärgningar & krackeleringar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK