28364 WILHELM KÅGE, "Grå Ränder", Gustavsberg, 7 delar.

28364a_8dbdf6d5f60e5e5_med.jpeg
  • 28364a_8dbdf6d5f60e5e5_sm.jpeg
  • 28364b_8dbdf6d627a367f_sm.jpeg
  • 28364c_8dbdf6d65622051_sm.jpeg
  • 28364d_8dbdf6d6867fd68_sm.jpeg
  • 28364e_8dbdf6d6b457efc_sm.jpeg
  • 28364f_8dbdf6d6e842475_sm.jpeg
  • 28364g_8dbdf6d7128310e_sm.jpeg
  • 28364h_8dbdf6d73c3251e_sm.jpeg
  • 28364i_8dbdf6d75f59016_sm.jpeg
  • 28364j_8dbdf6d7783804a_sm.jpeg
  • 28364k_8dbdf6d7935db59_sm.jpeg
  • 28364l_8dbdf6d7ba65245_sm.jpeg
  • 28364m_8dbdf6d7da39e78_sm.jpeg

Bruksslitage & mindre missfärgningsfläckar.

Hög kanna har mindre nagg på hällpipen.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK