28523 Kökssoffa.

28523a_8dbe1e8dde580c1_med.jpeg
  • 28523a_8dbe1e8dde580c1_sm.jpeg
  • 28523b_8dbe1e8df09aee2_sm.jpeg
  • 28523c_8dbe1e8e00dbc66_sm.jpeg
  • 28523d_8dbe1e8e19c0a23_sm.jpeg
  • 28523e_8dbe1e8e39768a7_sm.jpeg
  • 28523f_8dbe1e8e5bfa456_sm.jpeg
  • 28523g_8dbe1e8e8d44b65_sm.jpeg
  • 28523h_8dbe1e8eae7f88f_sm.jpeg
  • 28523i_8dbe1e8ec76a862_sm.jpeg

Mäter ca: 77,5cm hög, 149cm bred &43cm i sitthöjd.

Bruksslitage, märken, repor, fanerskador, sits behövs kläs om.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK