28619 Bokhylla. Teak, 1960-tal, fabrikat okänt.

28619a_8dbe44938b4f245_med.jpeg
  • 28619a_8dbe44938b4f245_sm.jpeg
  • 28619b_8dbe4493910646e_sm.jpeg
  • 28619c_8dbe44939774806_sm.jpeg
  • 28619d_8dbe44939df54e2_sm.jpeg
  • 28619e_8dbe4493a4e7636_sm.jpeg
  • 28619f_8dbe4493aaf7496_sm.jpeg

Mäter ca: 140cm hög & 40x95cm.

Slitage och repor.

En nyckel.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK