28590 Karmstol. Stålrör/skinn, 1900-talets första hälft.

28590a_8dbe4376a49e15d_med.jpeg
  • 28590a_8dbe4376a49e15d_sm.jpeg
  • 28590b_8dbe4376ab6964e_sm.jpeg
  • 28590c_8dbe4376b05ebc3_sm.jpeg
  • 28590d_8dbe4376b41658c_sm.jpeg

Mäter ca: 79cm hög, 62cm bred & 75cm djup.

Bruksslitage, Ställvis rostanlupen.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK