28589 Matsalsgrupp. 5 delar, rokokostil, 1900-tal.

28589a_8dbe436ca96b957_med.jpeg
  • 28589a_8dbe436ca96b957_sm.jpeg
  • 28589b_8dbe436cace1c57_sm.jpeg
  • 28589c_8dbe436cb106b35_sm.jpeg
  • 28589d_8dbe436cb50af9d_sm.jpeg

Bord mäter ca: 74cm högt & 110cm i diam.

iläggsskiva mäter 45cm

Stolar mäter ca: 93cm höga.

Bruksslitage, märken, repor, färgbortfall

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK