28878 Rörstand. "Bengali", 47 delar.

28878a_8dbeb417b22c26d_med.jpeg
  • 28878a_8dbeb417b22c26d_sm.jpeg
  • 28878b_8dbeb417bde8a46_sm.jpeg
  • 28878c_8dbeb417caeb2d2_sm.jpeg
  • 28878d_8dbeb417d70c181_sm.jpeg
  • 28878e_8dbeb417e539a64_sm.jpeg
  • 28878f_8dbeb417f9b5685_sm.jpeg
  • 28878g_8dbeb418102af50_sm.jpeg
  • 28878h_8dbeb4181d3691b_sm.jpeg
  • 28878i_8dbeb41828cbc26_sm.jpeg
  • 28878j_8dbeb41832649cd_sm.jpeg
  • 28878k_8dbeb4183d77216_sm.jpeg
  • 28878l_8dbeb41854ab610_sm.jpeg
  • 28878m_8dbeb4187d30645_sm.jpeg
  • 28878n_8dbeb4189ad8d35_sm.jpeg
  • 28878o_8dbeb418af6469b_sm.jpeg
  • 28878p_8dbeb418c402381_sm.jpeg
  • 28878q_8dbeb418ed41a96_sm.jpeg
  • 28878r_8dbeb41919145cf_sm.jpeg
  • 28878s_8dbeb41941bf110_sm.jpeg
  • 28878t_8dbeb4195b478f8_sm.jpeg
  • 28878u_8dbeb41971809e1_sm.jpeg
  • 28878v_8dbeb41986a8f9e_sm.jpeg
  • 28878x_8dbeb4199c3b12f_sm.jpeg
  • 28878y_8dbeb419bf9f430_sm.jpeg

Krackeleringar. några få delar har missfärgning.

Något enstaka nagg kan förekomma.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK