29325 Tidningshylla/Vagn. 1950-60 talet.

29325a_8dbf7cfc162b8cc_med.jpeg
  • 29325a_8dbf7cfc162b8cc_sm.jpeg
  • 29325b_8dbf7cfc47d0d28_sm.jpeg
  • 29325c_8dbf7cfc7fb2748_sm.jpeg
  • 29325d_8dbf7cfcc56c428_sm.jpeg
  • 29325e_8dbf7cfd05fdc1c_sm.jpeg
  • 29325f_8dbf7cfd31c3f82_sm.jpeg
  • 29325g_8dbf7cfd55dae73_sm.jpeg
  • 29325h_8dbf7cfd7414ab0_sm.jpeg
  • 29325i_8dbf7cfd93d5168_sm.jpeg
  • 29325j_8dbf7cfdb3ba9f5_sm.jpeg

Mäter ca: 54,5cm hög & 29x56cm.

Bruksslitage, repor, märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK