29631 Trädgårdsmöbler. Soffa, 2 fåtöljer & bord inklusive dynor.

29631a_8dc02fd6e3a9135_med.jpeg
  • 29631a_8dc02fd6e3a9135_sm.jpeg
  • 29631b_8dc02fd6fa6e5de_sm.jpeg
  • 29631c_8dc02fd719d4a3c_sm.jpeg
  • 29631d_8dc02fd72c94ef1_sm.jpeg
  • 29631e_8dc02fd74a2e2f5_sm.jpeg
  • 29631f_8dc02fd773f24d4_sm.jpeg
  • 29631g_8dc02fd78ffb3ac_sm.jpeg
  • 29631h_8dc02fd7b22b59c_sm.jpeg
  • 29631i_8dc02fd7cc9774f_sm.jpeg
  • 29631j_8dc02fd7e7db382_sm.jpeg
  • 29631k_8dc02fd80d966da_sm.jpeg
  • 29631l_8dc02fd83678424_sm.jpeg
  • 29631m_8dc02fd84fa1a30_sm.jpeg

Soffa mäter utan dynor ca: 85cm hög, 162cm bred & 43cm i sitthöjd.

Fåtöljer mäter utan dynor ca: 85cm höga, 62cm breda & 43cm i sitthöjd.

Bord mäter ca: 68,5cm högt & 75x140cm.

Bordet är hopfällbart.

Bruksslitage, repor, märken, färgbortfall, fläckar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK