29927 LOUISE ADELBORG, 11 Assietter & 1 skål, Rörstrand.

29927a_8dc15c9aff24beb_med.jpeg
  • 29927a_8dc15c9aff24beb_sm.jpeg
  • 29927b_8dc15c9b09f93ff_sm.jpeg
  • 29927c_8dc15c9b17b1b48_sm.jpeg
  • 29927d_8dc15c9b260c350_sm.jpeg
  • 29927e_8dc15c9b4525481_sm.jpeg
  • 29927f_8dc15c9b6c01e5e_sm.jpeg
  • 29927g_8dc15c9b977a372_sm.jpeg
  • 29927h_8dc15c9bb9ccd51_sm.jpeg

krackeleringar.

Mindre glasyrnagg förekommer.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK