29992 Buffeskåp. Ek, Barockstil.

29992a_8dc17689b7db0b9_med.jpeg
  • 29992a_8dc17689b7db0b9_sm.jpeg
  • 29992b_8dc17689d37abb0_sm.jpeg
  • 29992c_8dc1768a096757b_sm.jpeg
  • 29992d_8dc1768a43209f5_sm.jpeg
  • 29992e_8dc1768a83b0c30_sm.jpeg
  • 29992f_8dc1768ab61235d_sm.jpeg
  • 29992g_8dc1768ae68ec26_sm.jpeg
  • 29992h_8dc1768b0662c30_sm.jpeg
  • 29992i_8dc1768b229ce4d_sm.jpeg
  • 29992j_8dc1768b45e2c48_sm.jpeg
  • 29992k_8dc1768b692f227_sm.jpeg
  • 29992l_8dc1768b88a3440_sm.jpeg
  • 29992m_8dc1768bab5d838_sm.jpeg
  • 29992n_8dc1768bd0cfe80_sm.jpeg
  • 29992o_8dc1768bf3af2bd_sm.jpeg
  • 29992p_8dc1768c159a330_sm.jpeg
  • 29992q_8dc1768c3917d85_sm.jpeg
  • 29992r_8dc1768c5dedeb6_sm.jpeg

Mäter ca: 139cm högt & 53x194cm.

Bruksslitage, repor, märken, mindre avslag.

Odör, rökdoft.

2 Nycklar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK