30335 Buffeskåp. Ek, Barockstil.

30335a_8dc262305d03b55_med.jpeg
  • 30335a_8dc262305d03b55_sm.jpeg
  • 30335b_8dc2623060e28a7_sm.jpeg
  • 30335c_8dc26230652fa93_sm.jpeg
  • 30335d_8dc262306a10d57_sm.jpeg
  • 30335e_8dc2623071069ab_sm.jpeg
  • 30335a_8dc2621eafff853_sm.jpeg
  • 30335b_8dc2621eb86cc91_sm.jpeg
  • 30335c_8dc2621ebe99338_sm.jpeg
  • 30335d_8dc2621ec2da40c_sm.jpeg
  • 30335e_8dc2621ec8ccce6_sm.jpeg
  • 30335f_8dc2621ed0b7639_sm.jpeg
  • 30335g_8dc2621ed5d2e38_sm.jpeg
  • 30335h_8dc2621eda1bd14_sm.jpeg
  • 30335i_8dc2621edfd097c_sm.jpeg
  • 30335j_8dc2621ee3cb90a_sm.jpeg
  • 30335k_8dc2621ee7b3068_sm.jpeg
  • 30335l_8dc2621eeccc70f_sm.jpeg
  • 30335m_8dc2621ef19266f_sm.jpeg

Mäter ca: 139cm högt & 53x194cm.

Bruksslitage, repor, märken, mindre avslag.

Odör, rökdoft.

2 Nycklar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK