30395 Servis. Rörstrand, 1920-1938, 38 delar.

30395a_8dc27c4fe25e60a_med.jpeg
  • 30395a_8dc27c4fe25e60a_sm.jpeg
  • 30395b_8dc27c4fefefe37_sm.jpeg
  • 30395c_8dc27c4ffc803f5_sm.jpeg
  • 30395d_8dc27c500e42427_sm.jpeg
  • 30395e_8dc27c501fb6d50_sm.jpeg
  • 30395f_8dc27c502facce6_sm.jpeg
  • 30395g_8dc27c503c9e3f5_sm.jpeg
  • 30395h_8dc27c5046ed6a2_sm.jpeg
  • 30395i_8dc27c5055f9f96_sm.jpeg
  • 30395j_8dc27c5063096c0_sm.jpeg
  • 30395k_8dc27c5072437db_sm.jpeg
  • 30395l_8dc27c5081efd9f_sm.jpeg
  • 30395m_8dc27c5092770d2_sm.jpeg
  • 30395n_8dc27c50a266763_sm.jpeg
  • 30395o_8dc27c50b0a742a_sm.jpeg

19 Flata tallrikar, 7 djupa tallrikar, 3 förrättstallrikar, 2 assietter, 6 uppläggningsfat & 1 soppterrin.

Ålders slitage.

Något enstaka nagg & missfärgningsfläck.

(2Lådor).

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK