25148 Diverse keramik & porslin.

25148a_8db721a8226e33f_med.jpeg
  • 25148a_8db721a8226e33f_sm.jpeg
  • 25148b_8db721a8124a7da_sm.jpeg
  • 25148c_8db721a8499311b_sm.jpeg
  • 25148d_8db721a8b9041bf_sm.jpeg
  • 25148e_8db721a821923e2_sm.jpeg
  • 25148f_8db721a800d429a_sm.jpeg
  • 25148g_8db721a81d3e969_sm.jpeg
  • 25148h_8db721a8b7d4631_sm.jpeg
  • 25148i_8db721a8776393e_sm.jpeg
  • 25148j_8db721a8356b78e_sm.jpeg
  • 25148k_8db721a84860b03_sm.jpeg
  • 25148l_8db721a8008fd95_sm.jpeg
  • 25148m_8db721a8a1246d5_sm.jpeg
  • 25148n_8db721a8d192ae0_sm.jpeg
  • 25148o_8db721a84442d2d_sm.jpeg
  • 25148p_8db721a876a99fc_sm.jpeg
  • 25148q_8db721a87618646_sm.jpeg
  • 25148r_8db721a8369c1d3_sm.jpeg
  • 25148s_8db721a84c9b78f_sm.jpeg
  • 25148t_8db721a872c1818_sm.jpeg
  • 25148u_8db721a87468587_sm.jpeg
  • 25148v_8db721a8d24b26d_sm.jpeg
  • 25148x_8db721a85638d76_sm.jpeg
  • 25148y_8db721a8818a30f_sm.jpeg
  • 25148z_8db721a8a9745b2_sm.jpeg
  • 25148A_8db721a8dd79b4a_sm.jpeg
  • 25148B_8db721a8b008ab2_sm.jpeg
  • 25148C_8db721a8ae1b230_sm.jpeg
  • 25148D_8db721a8b119503_sm.jpeg

Högsta mäter 24cm.

Bruksslitage.

Något enstaka mindre nagg kan förekomma.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK