25152 Gunghäst, trä & stål med hjul, 1900-tal.

25152a_8db7251f6c546b9_med.jpeg
  • 25152a_8db7251f6c546b9_sm.jpeg
  • 25152a_8db7251f779540d_sm.jpeg
  • 25152a_8db7251f71c21b6_sm.jpeg
  • 25152a_8db7251f791f450_sm.jpeg
  • 25152c_8db7251fb355c2b_sm.jpeg
  • 25152b_8db7251f7f66223_sm.jpeg
  • 25152a_8db7251f6bb5e20_sm.jpeg

Mäter 42cm hög & 62cm lång.

Ålders/bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK