25458 Diverse. Bl.a Kockums, koppar m.m.

25458a_8db7d5734417cac_med.jpeg
  • 25458a_8db7d5734417cac_sm.jpeg
  • 25458b_8db7d573b5a8cf9_sm.jpeg
  • 25458c_8db7d5738f34b78_sm.jpeg
  • 25458d_8db7d57412de4b3_sm.jpeg
  • 25458e_8db7d57381c0bf7_sm.jpeg
  • 25458f_8db7d5739477fd3_sm.jpeg
  • 25458g_8db7d5735eea0f6_sm.jpeg
  • 25458h_8db7d573ba4bfee_sm.jpeg
  • 25458i_8db7d5742b92a4f_sm.jpeg
  • 25458j_8db7d57377757cb_sm.jpeg
  • 25458k_8db7d5742f7b9e9_sm.jpeg
  • 25458l_8db7d573bd20d4e_sm.jpeg
  • 25458m_8db7d5744574d2a_sm.jpeg
  • 25458n_8db7d573e7d1659_sm.jpeg
  • 25458o_8db7d573cb82e10_sm.jpeg
  • 25458p_8db7d574776396c_sm.jpeg
  • 25458q_8db7d57457743d7_sm.jpeg
  • 25458r_8db7d573f3b156d_sm.jpeg

Bruksslitage, emaljskador.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK