25517a_8db7e445ca06f17_med.jpeg
  • 25517a_8db7e445ca06f17_sm.jpeg
  • 25517b_8db7e445d284c48_sm.jpeg
  • 25517c_8db7e445d19b942_sm.jpeg
  • 25517d_8db7e445f8cc461_sm.jpeg
  • 25517e_8db7e445ccee5da_sm.jpeg
  • 25517f_8db7e445cd662da_sm.jpeg
  • 25517g_8db7e445d2482d9_sm.jpeg
  • 25517h_8db7e445e637a72_sm.jpeg
  • 25517i_8db7e445f7bd385_sm.jpeg
  • 25517j_8db7e445f8e5a31_sm.jpeg
  • 25517k_8db7e445da59bee_sm.jpeg
  • 25517l_8db7e445ec345dd_sm.jpeg
  • 25517m_8db7e445f1cf9b6_sm.jpeg

2 Stora skeppor har nagg.

På glasburkarna saknas det en glasskiva i ett lock & 2 skivor är spruckna på dom andra 2.

Bruksslitage, smutsigt.

35cm hög & 19,5x39,5cm.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK