25517 Kryddhylla. BOET.
2 Stora skeppor har nagg.
På glasburkarna saknas det en glasskiva i ett lock & 2 skivor är spruckna på dom andra 2.
Bruksslitage, smutsigt.
35cm hög & 19,5x39,5cm.
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |