25682 Musselmalet. Royal Copenhagen, 6 delar. SKADOR.

25682a_8db84489e5b89bf_med.jpeg
  • 25682a_8db84489e5b89bf_sm.jpeg
  • 25682b_8db844897afebda_sm.jpeg
  • 25682c_8db844899cec740_sm.jpeg
  • 25682d_8db84489f234b6d_sm.jpeg
  • 25682e_8db844896ec2142_sm.jpeg
  • 25682f_8db84489b1e3042_sm.jpeg
  • 25682g_8db8448a1098272_sm.jpeg
  • 25682h_8db8448a00daf98_sm.jpeg
  • 25682i_8db8448960f5b51_sm.jpeg
  • 25682j_8db84489cb302a5_sm.jpeg
  • 25682k_8db844897c75e40_sm.jpeg
  • 25682l_8db844896b07abc_sm.jpeg
  • 25682m_8db84489dbb5ef7_sm.jpeg
  • 25682n_8db84489e3ac52c_sm.jpeg
  • 25682o_8db8448a07d0ce1_sm.jpeg
  • 25682p_8db84489dc49034_sm.jpeg
  • 25682q_8db84489cc45838_sm.jpeg
  • 25682r_8db84489772d826_sm.jpeg
  • 25682s_8db844898f2d4ff_sm.jpeg
  • 25682t_8db844899de8360_sm.jpeg
  • 25682u_8db84489b13e270_sm.jpeg
  • 25682v_8db84489ba48688_sm.jpeg

Nagg & sprickor på samtliga delar, se bilder.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK