25685 RUBEN WALLSTRÖM. "Mullbär", 4 delar, Gefle.

25685a_8db844b366cceb7_med.jpeg
  • 25685a_8db844b366cceb7_sm.jpeg
  • 25685b_8db844b3c2ecb8c_sm.jpeg
  • 25685c_8db844b3892249c_sm.jpeg
  • 25685d_8db844b391479d0_sm.jpeg
  • 25685e_8db844b369b1c7d_sm.jpeg
  • 25685f_8db844b3a6f64ea_sm.jpeg
  • 25685g_8db844b3cd40257_sm.jpeg
  • 25685h_8db844b3e28f601_sm.jpeg
  • 25685i_8db844b3a0d11e5_sm.jpeg
  • 25685j_8db844b3a467377_sm.jpeg
  • 25685k_8db844b3ad08d3b_sm.jpeg
  • 25685l_8db844b364a57c0_sm.jpeg

Högsta mäter 18,5cm.

Bruksslitage, mindre missfärgningar, krackeleringar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK