25866 Porslin & Keramik. Bl.a Rosa Ljung.

25866f_8db890161657b2b_med.jpeg
  • 25866f_8db890161657b2b_sm.jpeg
  • 25866b_8db89015baa90ed_sm.jpeg
  • 25866c_8db890159057c5d_sm.jpeg
  • 25866d_8db890158e11d44_sm.jpeg
  • 25866e_8db8901597ff291_sm.jpeg
  • 25866g_8db890161cea3c1_sm.jpeg
  • 25866h_8db8901597e5850_sm.jpeg
  • 25866i_8db89015d601c0f_sm.jpeg
  • 25866j_8db89015dbd8eae_sm.jpeg
  • 25866k_8db890160c44557_sm.jpeg
  • 25866l_8db89015d9acfef_sm.jpeg
  • 25866m_8db89015ce19d80_sm.jpeg
  • 25866n_8db890160386681_sm.jpeg
  • 25866o_8db89015990861d_sm.jpeg
  • 25866p_8db89015c14ba5a_sm.jpeg
  • 25866a_8db8901589c0404_sm.jpeg
  • 25866q_8db890160a001f9_sm.jpeg
  • 25866r_8db89016008dafc_sm.jpeg

Nagg kan förekomma.

Bruksslitage, krackeleringar förekommer.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK