25947 Gustavsberg. "Fasan". 12 delar.
6 Flata Tallrikar. Mäter 24,5cm i diam.
6 Djupa Tallrikar Mäter 19,5cm i diam.
Någon tallrik har krackeleringar.
ringa slitage, Bestickrepor.
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |