26229 Diverse glas. Bl.a Holmegaard, Kosta, Orrefors m.m.

26229a_8db971b97156204_med.jpeg
  • 26229a_8db971b97156204_sm.jpeg
  • 26229b_8db971b99913da6_sm.jpeg
  • 26229c_8db971b993f8f7d_sm.jpeg
  • 26229d_8db971b99209a2a_sm.jpeg
  • 26229e_8db971b9953c3c9_sm.jpeg
  • 26229f_8db971b9a444246_sm.jpeg
  • 26229g_8db971b9f1ae979_sm.jpeg
  • 26229h_8db971ba16c1f18_sm.jpeg
  • 26229i_8db971b9c5b96dd_sm.jpeg
  • 26229j_8db971b998e51bb_sm.jpeg
  • 26229k_8db971b9debdea9_sm.jpeg
  • 26229l_8db971b9daa1657_sm.jpeg
  • 26229m_8db971b9d4bece1_sm.jpeg
  • 26229n_8db971ba0f3dcad_sm.jpeg
  • 26229o_8db971ba0bdc671_sm.jpeg
  • 26229p_8db971b9f761858_sm.jpeg
  • 26229q_8db971ba0fc8d64_sm.jpeg
  • 26229r_8db971b9e7f1919_sm.jpeg

Högsta mäter ca: 29cm.

Bruksslitage. Mindre nagg förekommer.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK