26376 Högtalare. 1 Par, Betong, Chaconne Loudspeaker, Audio produkter.

26376a_8db9d59b65de08f_med.jpeg
  • 26376a_8db9d59b65de08f_sm.jpeg
  • 26376b_8db9d59b8524cde_sm.jpeg
  • 26376c_8db9d59bad508e2_sm.jpeg
  • 26376d_8db9d59ba8b751a_sm.jpeg
  • 26376e_8db9d59b8acd065_sm.jpeg
  • 26376f_8db9d59ba16c6a7_sm.jpeg
  • 26376g_8db9d59b82cc5f4_sm.jpeg
  • 26376h_8db9d59b7bdca39_sm.jpeg
  • 26376i_8db9d59b72ab90c_sm.jpeg
  • 26376j_8db9d59b87d9d6e_sm.jpeg

Mäter 88cm höga.

Fungerar enligt inlämnaren.

Bruksslitage, repor, märken, avslag.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK