26480 Utekruka. Konstmassa.

26480a_8dba16dd0eed730_med.jpeg
  • 26480a_8dba16dd0eed730_sm.jpeg
  • 26480b_8dba16dd1705338_sm.jpeg
  • 26480c_8dba16dd2f4dbcc_sm.jpeg
  • 26480d_8dba16dd1d3e634_sm.jpeg
  • 26480e_8dba16dd102df4f_sm.jpeg

Mäter ca: 20,5cm hög & 69,5cm i diam.

Hål borrade i botten.

Väger en del.

Bruksslitage. mindre nagg på kanten.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK