26562 AXEL GUTE. Bokstöd, ett par Patinerad metall på träsockel. 1919 Signerad Gute.

26562a_8dba463489ab0ff_med.jpeg
  • 26562a_8dba463489ab0ff_sm.jpeg
  • 26562b_8dba4634715a2dc_sm.jpeg
  • 26562c_8dba463487641e5_sm.jpeg
  • 26562d_8dba46348f51bf7_sm.jpeg
  • 26562a_8dba40e1df85c5b_sm.jpeg
  • 26562f_8dba4634a7c6b21_sm.jpeg
  • 26562g_8dba4634a21815c_sm.jpeg
  • 26562h_8dba4634b2d1f09_sm.jpeg
  • 26562i_8dba46349bd4a00_sm.jpeg
  • 26562j_8dba4634aeae857_sm.jpeg
  • 26562c_8dba40e1eac6f0e_sm.jpeg
  • 26562f_8dba40e1f21d87c_sm.jpeg
  • 26562d_8dba40e1e39ab7d_sm.jpeg
  • 26562e_8dba40e1c8585dc_sm.jpeg
  • 26562g_8dba40e1efcf96f_sm.jpeg
  • 26562h_8dba40e1ccf3365_sm.jpeg

Mäter ca: 23cm höga.

Bruksslitage märke, avslag på träsocklarna.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK