26630 Matservis. "Hagtorn", Gustavsberg, 58 delar.

26630a_8dba53e8e12fb88_med.jpeg
  • 26630a_8dba53e8e12fb88_sm.jpeg
  • 26630b_8dba53e945052c7_sm.jpeg
  • 26630c_8dba53e966cb794_sm.jpeg
  • 26630d_8dba53e8dbf94c9_sm.jpeg
  • 26630e_8dba53e966418fd_sm.jpeg
  • 26630f_8dba53e9428a541_sm.jpeg
  • 26630g_8dba53e96aa630c_sm.jpeg
  • 26630h_8dba53e947457b2_sm.jpeg
  • 26630i_8dba53e97cfb150_sm.jpeg
  • 26630j_8dba53e8c5e2496_sm.jpeg
  • 26630k_8dba53e8ff3cc0e_sm.jpeg
  • 26630l_8dba53e91796294_sm.jpeg
  • 26630m_8dba53e9256d3d6_sm.jpeg
  • 26630n_8dba53e8d40432b_sm.jpeg
  • 26630o_8dba53e8da0a71e_sm.jpeg
  • 26630p_8dba53e91edc4a2_sm.jpeg
  • 26630q_8dba53e9341cbf3_sm.jpeg
  • 26630r_8dba53e8c58e6f4_sm.jpeg
  • 26630s_8dba53e9016ef98_sm.jpeg

Åldersslitage, något nagg & missfärgningar förekommer.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK