27117 S:t Erik Upsala. 12 delar.

27117a_8dbb5177c785be6_med.jpeg
  • 27117a_8dbb5177c785be6_sm.jpeg
  • 27117b_8dbb5177db43910_sm.jpeg
  • 27117c_8dbb5177c569493_sm.jpeg
  • 27117d_8dbb5177ccc8925_sm.jpeg
  • 27117e_8dbb5177c0994ad_sm.jpeg
  • 27117f_8dbb5177c411f20_sm.jpeg
  • 27117g_8dbb5177ea46502_sm.jpeg
  • 27117h_8dbb5177df423ce_sm.jpeg
  • 27117i_8dbb5177ecedf2d_sm.jpeg
  • 27117j_8dbb5177df9f030_sm.jpeg

Största mäter ca: 25,5cm i diam.

5 Assietter har nagg.

Bruksslitage, bestickrepor.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK